Mocowanie nawierzchnirowery i ramy szosowe
+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Temat: Rower!!

Rower!!

Wpadło mi w oko takie cuś. http://www.allegro.pl/item740499744_...r_formula.html

Potrzebuje bika do śmigania po górach. Męczy mnie sztywniak i tak się zastanawiam. Jeszcze myśle o Giancie REIGN. Cały czas kusi mnie http://www.allegro.pl/item745076881_...r_idealny.html
    A może poprostu kupić http://www.allegro.pl/item745535291_..._promocja.html
    jest to coś warte w ogóle ??

Niech ktoś mi rozjaśni dlaczego wszyscy odradzają jednozawiasowce a sami w większości na nich śmigają nie z przymusu czy też braku kasy.

Cytat Napisał KUBEK
    Niech ktoś mi rozjaśni dlaczego wszyscy odradzają jednozawiasowce a sami w większości na nich śmigają nie z przymusu czy też braku kasy.
    Ogolnie mowiac jednozawiasowce bardzo bujaja podcza pedalowania, ale za to wg mnie lepiej wybieraja. Kolejna wada to naciaganie lancucha podczas ugiecia oraz utwardzanie sie zawieszenia podczas zblokowania kola/hamowania. Rower zaproponowany przez Dina to jednozawias (system taki jaki oferuje merida). Sam smigam na 4 zawiasie a moj brat na 1 zawiasie i nie zamienilbym sie z nim.

Jesli rozmiarowo Ci spasi ten banshee bierz cały bike

ziomek raczej pewny jest na forum e-tmb

bardzo dobry osprzet i cena, rama zacna zawieszenie wirtualne nazwyją to jakos v4bar czy jakoś takoś
    lae wirtual dużo o tym czytałem jak chwile myślełm o jego wiekszym bracie, banshee rune ale stwierdziłem ze to juz za duzo kasy zeby tyle dawac za rame i w sumie nie wiem czy źle nie zrobiłem no ale jest jak jest
    ...

Cytat Napisał blair7
    Cytat Napisał KUBEK
    Ogolnie mowiac jednozawiasowce bardzo bujaja podcza pedalowania, ale za to wg mnie lepiej wybieraja. Kolejna wada to naciaganie lancucha podczas ugiecia oraz utwardzanie sie zawieszenia podczas zblokowania kola/hamowania. Rower zaproponowany przez Dina to jednozawias (system taki jaki oferuje merida). Sam smigam na 4 zawiasie a moj brat na 1 zawiasie i nie zamienilbym sie z nim.
    Akurat Ghost to 4-zawias na ogniwie horsta.

Ja też bym brał Banshee, rama wygląda baardzo podobnie do Anthemów 2008
    http://www.jejamescycles.co.uk/produ...rame-45023.jpg

Także jest to wirtual działający na zasadzie Maestro. Jeśli tylko rama cała to jest to okazja(aczkolwiek widywało się większe :D ) fox float/rp23/hope pro 2/formula k18/xtr Czego chcieć więcej w góry :)

Cytat Napisał blair7
    Rower zaproponowany przez Dina to jednozawias
    Oj stary! Czy Ty przypadkiem nie jesteś tylko teoretykiem? Jak Kubus zauważył mój rower to 4-o zawias...oczywiście nie wiem czy najlepszy na świecie ,bo na innym nie jeździłem W każdym razie trochę ze mną już pojeździł i się spisuj.A na rower który zaproponowałem mogę załatwić cenę która jest nieadekwatna do jego jakości.

Pzdr Henek

Nie, nie jestem tylko teoretykiem, ze zdjecia widze rozwiazanie takie jak w meridzie i dlatego stwierdzilem ze o 1-zawias, pozatym nie widac dokladnie zawieszenia na zdjeciu z tad moj osąd. Takze przepraszam wszystkich PRAKTYKUJACYCH!

Mamk 184 cm wzrostu. Nie wiem czy nie będzie za mały.

Cytat Napisał blair7
    Nie, nie jestem tylko teoretykiem, ze zdjecia widze rozwiazanie takie jak w meridzie i dlatego stwierdzilem ze o 1-zawias, pozatym nie widac dokladnie zawieszenia na zdjeciu z tad moj osąd. Takze przepraszam wszystkich PRAKTYKUJACYCH!
    W meridzie jest 4zawias, ale nie horst.

Cytat Napisał blair7
    Takze przepraszam wszystkich PRAKTYKUJACYCH!
    Sorry! Nie chciałem urazić ,ale już kilkakroć popełniałeś kiksy na tym forum.A to pomyliłeś hamulce z rowerem,a to organizowałeś kilkudniową wycieczkę po górach o łącznym przebiegu 35km i stąd moja niegrzeczna konkluzja o twoim braku praktyki,za co bardzo przepraszam.

Całuję
    Henryk Kwiatek

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)